Op. Dr. Atilla Alp

Dr. Atilla Alp, 1959 yılında Malatya’da doğmuştur.İlk ve orta öğrenimini ardından liseyi de Ankara‘da tamamlamıştır.1982 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden başarı ile mezun olmuştur.

Daha sonra İstanbul Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi Anabilim Dalı’nda eğitimini tamamlayarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi uzmanı olmuştur.

Eğitim ve araştırma hastanelerinde de Plastik Cerrahi Uzmanı olarak başarılı hizmetler veren Dr. Atilla Alp; ABD, Japonya, Tayland, İngiltere, Fransa ve İtalya da plastik cerrahi kliniklerinde bir çok eğitim ve araştırma çalışmaları gerçekleştirmiştir.

30 Yılı aşkın meslek hayatında titiz, estetik açıdan güçlü, tasarımsal bakışa sahip, teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, daha da önemlisi güler yüzlü yaklaşımı ile modern bir hizmet sunmaktadır.

Dr. Atilla Alp uzman kadrosu ile tedavilerinde estetik beklentiyi karşılayacak klinik ve laboratuvar altyapısı ile başarılı sonuçlar elde ederken, estetik açıdan doğal zarifliğe ulaşma prensibiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Mediest olarak en ideal sonucun elde edilmesi için tüm uzman ekibimizle operasyon ve hizmetlerimize titizlikle odaklanmaktayız. Çağdaş ve bilimsel yaklaşımı ile aile sıcaklığını birlikte yaşayacağınız Mediest hastalarının kendisini iyi hissetmesini sağlar.

2000’den bu yana estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Mediest, medikal estetik ve plastik cerrahi alanında yaşamınıza yenliğin getirdiği tazeliği katıyor.